Önmagunkra ébredni
Nemrég egy beszélgetés során valaki azt mondta nekem, hogy olyan érzése van, mintha néhány évvel ezelőttig aludt volna. Ahogy hallgattam, azon kaptam magam, hogy teljesen értem, miről beszél. Nem azért, mert ugyanazt az életutat jártam be, mint ő, hanem azért, mert az önismereti munka során újra és újra találkozom ezzel az élménnyel. A legtöbben nem…
