A megbocsátás mítosza – avagy miért áll égnek a hajam, amikor valaki azt mondja: „meg akarok bocsátani”
Van egy mondat, amit önismereti munkában újra és újra hallok: „Azért jöttem, mert meg akarok bocsátani.” Ilyenkor általában veszek egy mély levegőt és igyekszem nem túl nagy elánnal elmondani mit is gondolok én erről. Nem azért, mert a megbocsátással bármi bajom lenne, csak a legtöbb ember nem megbocsátani akar és én ezt a saját történetemből…
